skirkite savo dėmesį įmonei ir jos žmonėms - jūsų svetaine ir jos rinkodara pasirūpinsime mes.

Jei šis teiginys - tai, ko ieškote, geriausia būtų apie tai padiskutuoti prie kavos puodelio! Esame skaitmeninių paslaugų agentūra, kuri išsiskiria iš šimtų svetainių kūrėjų, siūlančių įmantrias technologijas ir brangius sprendimus. Siekiame, kad iš savo skaitmeninės „vizitinės kortelės“ sulauktumėte optimalios naudos. Tinklalapio tvarkymas atima daug laiko ir pastangų - kokius tekstus reikia rašyti, kaip perteikti tai, ką iš tiesų norite pasakyti apie savo įmonę, paprasta ir patrauklia forma? Kas šį kartą turėtų būti kitaip? Į šiuos klausimus mes turime atsakymus. Ne tokius, kuriuos pakartojame kiekvienam klientui - mūsų atsakymus nulems jūsų tikslai ir jūsų auditorija.

tik dizainas ir programavimas

Modernus tinklalapis pirmiausia yra mobilus, su draugišku SEO ir atitinkantis UX tendencijas. Sunku perprasti paskutinį sakinį? Puiku! Esate ten, kur jūsų tinklalapis atsidurs tinkamose rankose. Pasakykite mums, kaip turi atrodyti jūsų tinklalapis, arba kokią informaciją potencialūs pirkėjai turėtų rasti greičiausiai, ir mūsų stebukladariai nedelsdami imsis darbo.


Pirmiausia mes sugalvojame, kaip turimą informaciją suskaidyti į kelis skirtingus puslapius. Tada, mūsų dizaino komanda parenka tinkamas spalvas ir šriftus (remdamasi jūsų dabartinio tinklalapio stiliumi arba kurdama viską iš naujo). Galiausiai, į darbą įsijungia programavimo skyriaus specialistai, kurie sukuria nepriekaištingą ir greitai veikiantį tinklalapį, kuriuo galite didžiuotis globalioje interneto jūroje.

... o gal ir puslapio valdymas?

Dažnai, istorija nesibaigia ties tiesiog sukurtu tinklalapiu. Kas jį prižiūrės ir reguliariai pakeis reikalingą informaciją? Entuziastingai padėsime jums ir čia - už fiksuotą mėnesinį atlygį mes reguliariai atnaujinsime jūsų tinklalapio turinį. Tokia informacija, kuri šiuo metu yra aktualiausia prisistatant jūsų įmonei, jūsų produktui ar jūsų industrijai.

susisiekite

pasikalbėkime prie puodelio kavos: