skirkite visą savo dėmesį įmonei bei žmonėms - mes pasirūpinsime Jūsų svetaine bei rinkodara.

Jei ši informacija jums skamba tarsi patraukli melodija, tokiu atveju geriausia mums būtų kuo greičiau apie tai padiskutuoti prie puodelio kavos mūsų biure. Esame skaitmeninių paslaugų agentūra, kuri nėra viena iš daugelio šimtų svetainių kūrėjų, siūlančių įmantrias technologijas ir brangius sprendimus. Norime, kad sparčiu ir sklandžiu būdu iš skaitmeninės „vizitinės kortelės“ uždirbtumėte kuo daugiau pelno.Geriau, kad jus rastų internete, nes „Google“ – tai naujieji „geltonieji puslapiai“. Visgi, tinklalapio tvarkymas atima daug laiko ir pastangų. Kokius tiksliai tekstus reikia parašyti? Ir kaip perteikti tai, ką iš tiesų norite pasakyti apie savo įmonę paprasta ir patrauklia forma? Ar dažnai reikia kelti naujas prekes? Ir kas šį kartą turėtų būti? Į visus šiuos klausimus mes jau turime paruošę atsakymus. Bet ne tokius, kuriuos pakartojame kiekvienam klientui. Tikrai ne! Atsakymas pritaikomas prie tikslų, kurių norite pasiekti su savo tinklalapiu, ir prie jūsų tikslinės auditorijos: esamų ir būsimų užsakovų.

pasikalbėkime prie puodelio kavos:

tik dizainas ir kūrimas

Modernus tinklalapis pirmiausia yra mobilus, su draugišku SEO ir atitinkantis UX tendencijas. Sunku išskaidyti paskutinį sakinį? Puiku! Vadinasi, esate būtent ten, kur jums reikia. Tiesiai šviesiai galime pasakyti, kad jūsų tinklalapis atsidūrė tinkamose rankose. Tik pasakykite mums, kaip, jūsų nuomone, turi atrodyti jūsų tinklalapis, arba, kokią informaciją potencialūs pirkėjai turėtų rasti greičiausiai, ir mūsų kompiuterių asai nedelsdami imsis darbų.

Pirmiausia mes galvojame, kaip visą informaciją geriausia suskaidyti į skirtingus puslapius. Paskui mūsų grafinio dizaino komanda parenka tinkamas spalvas ir šriftus (remdamiesi arba ne jūsų dabartiniu tinklalapio stiliumi). Galiausiai į darbą įsijungia programavimo skyriaus specialistai, kurie sukuria nepriekaištingą ir greitai veikiantį tinklalapį. Ir šiek tiek vėliau galėsite pristatyti ir pasidžiaugti savo naujuoju eksponatu pasauliniame žiniatinklyje. Galbūt net su naujomis vizitinėmis kortelėmis arba brošiūromis? Žinoma, mes ir šiuo klausimu jums padėsime.

... o gal tvarkyti puslapį?

Dažnai istorija nesibaigia sukurtu tinklalapiu. O kas jį prižiūrės ir reguliariai atnaujins reikalingą informaciją? Su džiaugsmu padėsime ir šiuo klausimu. Už fiksuotą mėnesinį atlygį mes reguliariai atnaujinsime jūsų tinklalapio turinį. Tokį turinį, kuris šiuo metu yra aktualiausias jūsų įmonei, jūsų produktui arba susijęs su einamaisiais įvykiais, kad jūsų tinklalapis atsidurtų aukščiausiuose paieškos sistemų reitinguose.

susisiekite