– tai socialinė medija, kuri yra daugiau negu tiesiog „Facebook“ puslapis. Jai reikia turinio, dėmesio ir, galiausiai, tolesnių palaikomųjų veiksmų.

Svarbu ne tik turėti patį tinklalapį, bet ir kuo plačiau pristatyti savo internetinį puslapį socialiniuose tinkluose. Kiek jūsų puslapis turi patiktukų, t. y. „laikų“? O kiek širdučių naujam įrašui skiria jūsų „Instagram“ paskyros sekėjai?

Eilinis lietuvis socialiniuose tinkluose per dieną praleidžia 2,5 val. Lygiai tiek to laiko praleidžiama žiūrint vaizdo įrašus apie kates arba talpinant vakarienės nuotraukas. Mums svarbu, ar dažnai skaitomas jūsų turinys, ir, ką galime padaryti, kad pagerintume statistiką.

jei tikslinė auditorija neina pas jus, patys eikite pas savo tikslinę auditoriją

Pirmasis svarbus žingsnis socialinių tinklų strategijoje – įvertinti, kurie kanalai yra naudingiausi jūsų įmonei. Žinoma, daugumai bendrovių puikiai tiktų „Facebook“ puslapis. Kita vertus, o kaip dėl kitų socialinių tinklų kanalų? Jei dirbate kūno rengybos ir sveikatinimo sektoriuje, tikrai rekomenduotume „Instagram“. Bet ką jame skelbtumėte, jei jūsų įmonės veiklos specializacija – tarpų sienose izoliavimas?

Padėsime paskelbti įrašus „Facebook“ ir „LinkedIn“, užpildyti „Instagram“ paskyrą patraukliomis nuotraukomis, patauškėsime „Twitter“ paskyroje, o jūsų „Pinterest“ lentose prismaigstysime daugybę gražiausių įkvepiančių ir kūrybinių žinučių. O kaipgi be „Snapchat“? Taip, ir tai įmanoma... Jei pageidausite, kiekvienam iš šių kanalų parašysime patrauklų turinį. Tokiu būdu jūsų sekėjai yra nuolat informuojami apie tai, kas vyksta jūsų įmonėje ir sektoriuje.

pasikalbėkime prie puodelio kavos:

mes kasdien seksime ir kursime jūsų bendruomenę

Mums patinka bendrauti su jūsų tiksline auditorija. Tokiu būdu kuriame internetinę bendruomenę iš žmonių, kurie domisi jūsų įmone ir per socialinius tinklus reaguoja į įvykius joje bei pramonėje. Kasdien sekdami užtikriname, kad visi kiti įrašai jūsų tinklalapyje būtų mandagūs ir konstruktyvūs. Ir man tai patinka.

Be to, sukursime jūsų internetinio puslapio tapatybę. Labai svarbu, kad jūsų sekėjai ne tik žinotų, ko galima tikėtis iš jūsų, bet ir, kada galima tikėtis to. Galime garantuoti, kad įrašai ir reguliariai keliamas turinys kiekvieną kartą sudomins jūsų sekėjus. Tokiu būdu suteikiame jiems galimybę sužinoti, kuo skiriatės nuo savo konkurentų.

Galiausiai analizuojame gautus rezultatus ir, jei būtina, darome pakeitimus. Jei tikslinė auditorija prisiderina, mes pritaikome ir adaptuojame prie jos jūsų įrašus. Jei tam tikras internetinis puslapis netenka vertės ir iš kitų socialinių tinklų nebegauna naudos, tokiu atveju dėmesį sutelkiame į kitus dalykus. Mes, kaip ir patys socialiniai tinklai, keičiamės ir derinamės prie jūsų užsakovų poreikių.