socialinė medija yra daugiau nei „Facebook“ puslapis - jai reikia turinio, dėmesio ir reguliarių palaikomųjų veiksmų.

Svarbu ne tik turėti modernų tinklalapį, bet ir nuosekliai pristatyti jį socialiniuose tinkluose. Kiek jūsų puslapis turi patiktukų, t.y. „laikų“? Kiek širdučių naujam įrašui skiria jūsų „Instagram“ paskyros sekėjai? Kokia viso to reikšmė jūsų verslui? Atsakymai į šiuos klausimus mums ne mažiau svarbūs nei žinojimas, ar dažnai skaitomas jūsų turinys, ir - ką galime padaryti, kad pagerintume jūsų puslapio lankomumo statistiką.

jei tikslinė auditorija neranda jūsų, eikite link jos patys

Pirmasis svarbus žingsnis socialinių tinklų strategijoje – įvertinti, kurie kanalai yra naudingiausi jūsų įmonei. Žinoma, daugumai bendrovių puikiai tinka „Facebook“ puslapis, kita vertus, o kaip dėl kitų socialinių tinklų? Jei dirbate sveikatinimo sektoriuje, tikrai rekomenduosime „Instagram“, bet ką jame skelbtumėte, jei jūsų įmonės veiklos specializacija – pastato sienų šiltinimas?


Mes padėsime jums sukurti „Facebook“ ir „LinkedIn“ įrašus, užpildysime „Instagram“ paskyrą patraukliomis nuotraukomis. Kiekvienam iš šių kanalų sukursime kokybišką turinį ir tokiu būdu, jūsų sekėjai bus nuolat informuojami apie tai, kas vyksta jūsų įmonėje ir sektoriuje.

vystome ryšį su jūsų veiklos gerbėjais

Mums patinka bendrauti su jūsų tiksline auditorija. Taip kuriame bendruomenę iš žmonių, kurie domisi jūsų įmone ir socialiniuose tinkluose reaguoja į su jumis susijusius įvykius. Reguliaraus dėmesio dėka užtikriname, kad visi įrašai jūsų tinklalapyje būtų aktualūs, informatyvūs ir naudingi. Nuosekliai keliamas turinys domins jūsų sekėjus, nes tokiu būdu suteikiame jiems galimybę sužinoti, kuo skiriatės nuo savo konkurentų.


Analizuojame gautus rezultatus ir, kai būtina, darome pakeitimus. Jei tikslinė auditorija keičiasi, mes pritaikome ir adaptuojame prie jos jūsų skelbiamus įrašus. Jei kažkuris puslapis nesulaukia reikiamos naudos iš socialinių tinklų, susitelkiame į kitus dalykus. Mes, kaip ir patys socialiniai tinklai, keičiamės ir derinamės prie jūsų klientų poreikių.

pasikalbėkime prie puodelio kavos: