Socialinė medija yra daugiau nei Facebook reklama - jai reikia turinio, dėmesio ir reguliarių palaikomųjų veiksmų...

Svarbu ne tik turėti modernų tinklalapį, bet ir nuosekliai pristatyti savo įmonę socialiniuose tinkluose. Mums svarbu įtraukti žmonės ir siekti, kad Jūsų Facebook ar Instagram puslapis gautų kuo daugiau „susidomėjimų“, kurie bus naudinga Jūsų verslo plėtrai. Pasirūpinsime socialinių tinklų reklamos kampaniju administravimu už prieinamą kainą, neprarandant aukščiausios kokybės. Vykdant kampanijas stebėsime, kokie veiksmai yra patys efektyviausi, o kuriuos galima pakeisti į labiau tinkančius numatytai auditorijai pasiekti. Stebint statistiką, tobulinsime pateikiamą turinį atrandant tai, kas labiausiai tinka Jūsų verslo modeliui, analizuojant visą informaciją plačiąją prasme ir plečiant taip gerbėjų bei potencialių klientų ratą.

...eikite link savo tikslinės auditorijos, su reklama socialiniuose tinkluose...

Socialiniuose tinkluose didelę reikšmę sudaro pateikiamas turinys, kurį mes Jums galime administruoti. Siūlome aukščiausios kokybės skelbimus bei reklamą Jūsų Facebook, Instagram ar Linkedin paskyroms. Parinktas turinys bus aktualus bei įdomus Jūsų siekėjams, sukeliant kaskart vis didesnį susidomėjimą Jūsų paslaugomis ar produktais. Sieksime, kad tikslinės auditorijos atstovai, sektų Jūsų naujienas bei dalintusi jomis, kadangi tai gali leisti įvykdyti ne vieną sandorį. Pasirūpinsime socialinių tinklų reklamos administravimu už prieinamą kainą, pasiekdami puikius rezultatus kokybiško darbo pagalba.

...taip mes vystome ryšį su Jūsų veiklos gerbėjais

Tikslinė auditorija - tai grupė žmonių, kuriai turėtų būti skirta Jūsų reklama. Sekant šios auditorijos reakcijas bei susidomėjimą, optimizuojama socialinių tinklų reklama, kuomet išgryninama tai, kas labiausiai įtraukia siekėjus. Reklama socialiniuose tinkluose turi vieną labai svarbią savybę - grįžtamąjį ryšį. Pilnai jį išnaudojant, kartu su tinklapio renkamais duomenimis, galite labai tiksliai pritaikyti savo turinį siekėjams, bei palaikyti glaudų ryšį su jais. Toks bendravimas gali būti labai svarbus Jūsų prekinio ženklo patikimumo kūrimui, kuomet kiekvienas siekėjas jaučiasi svarbus, bei reikalingas. Statistiškai, vartotojai labiau linkę įsigyti ir rekomenduoti pažįstamus prekės ženklus, kuriuos yra suasmeninę. Taigi, galima teigti, kad glaudus ryšys su siekėjais, gali atnešti labai daug naudos Jūsų įmonei.

pasikalbėkime prie puodelio kavos: