Patobulink savo įvaizdį internete.

Ar Jūsų įmonė

 

pasiruošusi augti?

Mes, kaip skaitmenines paslaugas teikianti agentūra, savo klientas esame daugiau negu „tinklalapių programuotoja“ ar „kontaktinių duomenų socialinių tinklų strategijai rinkėja“. Mes reklamuojame jūsų įmonę internete ir padedame jai augti.

Kaip mes tai darome? O gi, paprastai! Klausydamiesi, kas vyksta jūsų bendrovėje, ir ne tik mąstydami, bet (net) ir dalyvaudami internetiniame valdyme, jei to reikia. Su mumis rinkodaros idėjos galiausiai nelieka tik būtinųjų darbų sąraše. Mes jums parenkame jas, įgyvendiname ir, jei reikia, koreguojame. Taip jūsų įmonės žodyne nebeliks tokių frazių, kaip „Reikia vėl ką nors paskelbti „Facebook“, nes paskutinis įrašas įkeltas prieš du mėnesius“ arba „Man tikrai reikia parašyti apie straipsnį, bet greičiausia to nepadarysiu.“

Visgi tai mūsų nesustabdo. Kadangi jūsų klientai tampa mūsų geriausiais draugais bendravimo proceso metu, mes puikiai galime nukreipti juos pas jus. Tokiu būdu mūsų atsidavusi komanda dalyvauja jūsų istorijoje, kuom mūsų paslaugos padeda jūsų įmonei. Pasaulyje, kur bendravimas ir pardavimai internetu yra labai glaudžiai susiję, normalu, kad dėl abiejų dalykų galite kreiptis tiesiog į vieną partnerį.

kuo mūsų paslaugos padeda jūsų įmonei.

Pasaulyje, kur bendravimas ir pardavimai internetu yra labai glaudžiai susiję, normalu, kad dėl abiejų dalykų galite kreiptis tiesiog į vieną partnerį. Kam mokėti dusyk arba dviem įmonėms, kad pasiektumėte vieną tikslą? Tik taip minimaliais resursais galėsite informuoti ir įtikinti atitinkamus žmones, kad jūsų produktas arba paslauga reikalinga. Būtent taip viskas ir yra.

 

Sukūrę jums kampaniją, ją įkelsime į skirtingas platformas:

• jūsų tinklalapį, kurį optimizuosime vieną kartą arba reguliariai pagal esamas žiniatinklio tendencijas ir SEO standartus, arba mėnesinį tinklaraščio įrašą;

• jūsų socialinių tinklų kanalus, kuriuos nuolat atnaujinsime. kad jūsų sekėjai būtų nuolat informuojami apie naujas akcijas, produktus ar įvykius, susijusius su jūsų įmone;

• mūsų internetinės reklamos kanalus,  kur jūsų produktą pasiūlysime daugiau kaip dviem milijonams potencialių pirkėjų Flandrijoje ir daugiau kaip pusei milijono Valone, kurie nekantrauja jį įsigyti.

 

Tokiu būdu mes užglaistome jūsų įmonėje esančią spragą tarp informavimo ir naujų klientų paieškos. O kadangi mes žinome, kaip padėti ir pritraukti naujų pirkėjų, galite ilgiau pamiegoti ir su pasitikėjimu dirbti savo įmonėje ir tobulinti produktą arba gerinti paslaugą.

ar tikrai tiek kontaktiniai duomenys yra aukščiausios kokybės?

Sąžiningai? Taip.

Dabartiniai klientai mus vadina „patikimu partneriu“, kuris teikia „išskirtinai geros kokybės“ kontaktinius duomenis. Taip iš dalies yra dėl to, kad daugybę metų mes teisingai ir išsamiai informavome savo lankytojus. Be to, savo vidiniam skambučių centrui suteikiame galimybę iš anksto patikrinti kontaktinius duomenis, kad kiekvienas į CRM įvestas kontaktas būtų ir potencialus pirkėjas, su kuriuo jūsų pardavimo komanda galėtų sudaryti sandorį. Taip sutaupoma daug laiko ir įmonėje užtikrinama didelė motyvacija.

Būtent dėl šios priežasties mūsų klientai atmeta labai nedaug kontaktų. Tai – puikus mūsų sėkmės rodiklis.

Kadangi mūsų kontaktai yra tokie vertingi, jie tampa puikiu informacijos šaltiniu mūsų komunikacijos skyriui, kuris atidžiai analizuoja visus skaičius ir juos paverčia į būsimą rinkodaros kampaniją. Kuri strategija bus veiksmingesnė, kuri – ne? Štai čia galite matyti, kad mūsų komunikacijos ir pardavimų internetu tarpusavio sąveika tampa 1 + 1 = 3 istorija.