Sutelkite savo dėmesį į įmonę bei jos žmones, o internetinės svetainės kūrimą palikite mums

Internetinių puslapių kūrimas, tai viena iš mūsų siūlomų paslaugų, kadangi mūsų sukaupta patirtis rodo, jog tinkamai sukurta svetainė, tampa svarbi kiekvieno verslo „vizitinė kortelė“, kuri gali atnešti labai daug naudos. Būtent todėl, remdamiesi Jūsų tikslais ir tiksline auditorija, sukursime tinkamiausią tinklapio modelį, su visa reikalinga informacija apie Jūsų verslą, kuris ne tik paliks gerą pirmą įspūdį, bet ir sudomins lankytojus, pateikiant Jus, kaip tikrą savo srities specialistą. Siekiame, kad kiekviena svetainė būtų išskirtinė ir pritrauktų kuo didesnę auditoriją. Būtent todėl, nenaudojame šablonų darbo pagreitinimui ir viską pritaikome pagal kliento poreikius ir pageidavimus, didžiausiam efektyvumui pasiekti. Suprantame internetinio puslapio svarbą, todėl siekiame geriausių rezultatų, pasinaudojant visais savo turimais įrankiais.

Gal jus domina tik internetinės svetainės dizainas ir programavimas…

Modernus internetinis puslapis pirmiausiai turi būti gerai optimizuotas mobiliesiems įrenginiams, laikytis SEO taisyklių ir atitikti „User Experience“ (vartotojo patyrimo)  tendencijas. Visi šie elementai yra būtini optimaliam internetinio puslapio veikimui siekiant maksimaliausios naudos. Būtent todėl, kūrimo procesą pradedame išklausius Jūsų pageidavimų bei surinkę svarbiausią informaciją, kurią potencialūs pirkėjai turi rasti Jūsų tinklapyje. Žinant tai, mūsų specialistai pradeda sistemingai skaidyti informaciją į skirtingus puslapius, o dizaino komanda parenka tinkamus dizaino sprendimus remdamiesi jau turimu Jūsų puslapiu ar kurdami viską iš naujo, keičiant esantį įvaizdį. Galiausiai, programavimo skyrius sukuria nepriekaištingai ir greitai veikiantį tinklapį. Mūsų specialistai pasiekia geriausių rezultatų, kadangi palaiko nuolatinę komunikaciją siekiant, kad dizainas, turinys bei visi kiti internetinio puslapio elementai derėtų, bei sklandžiai veiktų tarpusavyje. Kuriama svetainė visada atspindės Jūsų pageidaujamą įvaizdį, tinkantį prie siūlomų paslaugų ar produktų.

...o gal ir internetinio puslapio administravimas?

Galime padėti Jums, už fiksuotą mėnesinį įkainį, reguliariai atnaujindami Jūsų internetinio puslapio turinį. Naudojame tikslingą informaciją, kuri duotuoju metu yra aktualiausia pristatant Jūsų įmonę, produktus ar pokyčius bei naujoves įmonės veiklos srityje. Dėl šios priežasties, pateikiama informacija apie Jūsų produkciją ar paslaugas visada išliks nauja ir naudinga vartotojams, skatindama juos sugrįžti, kadangi būtent tokie lankytojai, gali tapti potencialiais klientais. Renkant reikiamus duomenis, įdėmiai stebime svetainės rodiklius ir pagal juos pritaikome geriausiai tinkančią ilgalaikę strategiją. Galite drąsiai reikšti savo idėjas, nes mes pasirūpinsime, kad jos būtų įgyvendintos suprantamai ir aiškiai. Pasirūpinsime, kad gautumėte aukščiausią naudą, sugeneruojant pastovų lankytojų srautą. Būtent to siekia mūsų specialistai - kuo didesnės naudos Jūsų verslui!

susisiekite

pasikalbėkime prie puodelio kavos: