Skirkite savo dėmesį įmonei ir jos žmonėms - Internetinės svetainės kūrimą palikite mums.

Internetinių puslapių kūrimas, tai viena iš mūsų specialistų siūlomų paslaugų. Siekiame, kad iš savo skaitmeninės „vizitinės kortelės“ sulauktumėte optimalios naudos. Remdamiesi jūsų tikslais ir tiksline auditorija, atsakysime į klausimą kaip teksto pagalba perteikti tai, ką iš tiesų norite pasakyti apie savo įmonę paprasta ir patrauklia forma ir ne tik. Pasirūpinsime, jog pirmas įspūdis apsilankius jūsų internetinėje svetainėje jus pateiktų kaip profesionalų ir patrauklų verslą. Siekiame, kad jūsų svetainė išsiskirtų iš begalės kitų ir pritrauktų didžiausią auditoriją jūsų sferoje. Todėl nenaudosime šablonų darbo pagreitinimui, o viską pritaikysime pagal jūsų poreikius ir pageidavimus, didžiausiam efektyvumui pasiekti. Visgi, dabartinėje visuomenėje internetinė svetainė tai pirmasis jūsų kontaktas su klientais, kai bet kas gali įvesti jus į paieškos variklį ir nuspręsti ar nori jūsų siūlomų paslaugų ar produktų.

Gal jus domina tik internetinės svetainės dizainas ir programavimas…

Modernus interneto puslapis pirmiausia yra mobilus, su draugišku SEO ir atitinkantis “User Experience” (vartotojo patyrimo)  tendencijas. Jei buvo sunku perprasti šį sakinį, esate ten kur ir reikia. Jums pasakius kaip turėtų atrodyti jūsų tinklapis, arba kokią informaciją potencialūs pirkėjai turi rasti greičiausiai, mūsų specialistai imsis darbo. Tinklapių kūrimo procesas prasideda kai turima informacija sistemingai suskaidoma į skirtingus puslapius, o dizaino komanda parenka tinkamus šriftus ir spalvas remdamasi dabartiniu jūsų puslapiu arba kurdami tai iš naujo. Galiausiai programavimo skyrius sukurs nepriekaištingai ir greitai veikiantį tinklapį, kuriuo galėsite didžiuotis. Programuotojai glaudžiai dirba su dizaino, turinio ir kitomis komandomis, todėl kuriama svetainė visada atspindės jūsų įvaizdį ir siūlomas paslaugas ar produktą.

... o gal ir internetinio puslapio administravimas?

Entuziastingai padėsime jums, už fiksuotą mėnesinį atlygį, reguliariai atnaujindami jūsų internetinio puslapio turinį. Naudosime tokią informaciją, kuri šiuo metu yra aktualiausia prisistatant jūsų įmonei, jūsų produktui ar jūsų industrijai. Tam, kad surinktume reikiamus duomenis, įdėmiai stebėsime svetainės rodiklius ir pagal juos pritaikysime geriausiai tinkančią ilgalaikę strategiją. Visos šios svetainių kūrimo paslaugos teikiamos jums už optimalią kainą kokybės atžvilgiu. Laisvai įgyvendinkite savo idėją, o visą tinklapio administravimą palikite mūsų rankose. Taip pateikiama informacija apie jūsų produkciją ar paslaugas visada išliks nauja ir naudinga vartotojams, skatindama juos sugrįžti vėl. Lankytojai kurie pakartoja apsilankymą yra žymiai stipriau linkę įsigyti produkcijos ar paslaugų. Visą turinį pritaikysime būtent tam.

susisiekite

pasikalbėkime prie puodelio kavos: