Geriausias būdas ieškoti naujų klientų - efektyvi reklama internete...

Svarbu, kad paieškos sistemose ir socialiniuose tinkluose, potencialūs klientai jus rastų greičiau, nei jūsų konkurentus. Su mūsų pagalba, išnaudokite visus galimos internetinės reklamos kanalus, reikšmingai plėsdami savo verslą ir pasiekite savo tikslinę auditoriją. Interneto reklamos paslaugos gali būti kelių variantų, kur kiekvienas iš jų gali būti savaip naudingas Jūsų įmonei, priklausomai nuo pasirinktos rinkodaros strategijos. Todėl mūsų specialistai pakonsultuos Jus iškilusiais klausimais, ir rekomenduos geriausią įmanomą sprendimą.

Google Ads reklama

Google Ads reklama pasirodanti Google paieškos rezultatų pozicijose ieškant produkto ar paslaugos - tai mokamos nuorodos (CPC), kurios yra pagrindinė Adwords reklamos dalis. Padėsime jums atsirasti būtent ten, pasitelkę duomenis, kuriuos gausime išanalizavę tikslinę auditoriją ir raktinius žodžius, pagal kuriuos atliekamos Jūsų siūlomos paslaugos ar produkto paieškos. Sukursime Google reklamos kampaniją pasirinkto biudžeto rėmuose, taip pat užtikrindami, kad visi, kas ieškos jūsų pasiūlymo, ras jį paieškos rezultatų viršuje.

SEO paslaugos ir internetinio puslapio optimizavimas

SEO (Search Engine Optimization) - tai internetinio puslapio turinio ir meta aprašymų kūrimas, padėsiantis paieškos varikliams rasti jūsų svetainę. Pasirūpinsime, kad visi Jūsų tekstai būtų optimizuoti ir būtų randami vartotojų, kurie ieško informacijos apie jūsų siūlomas paslaugas ar produktus. Mūsų atliekamas SEO optimizavimas, atitinka visus reikiamus paieškos variklio kriterijus, dėl to Jūsų esamos pozicijos nenukris žemyn tarp paieškos rezultatų.

Reklama socialiniuose tinkluose

Reklama socialiniuose tinkluose, dažnai tampa labai efektyviu pasirinkimu, norint plėsti savo verslo galimybes. Kai žmonės patys dalinasi turiniu, jie rekomenduoja Jūsų siūlomas paslaugas ir produktą kitiems ir taip plečiasi ištikimų vartotojų ratas.

Vaizdinė reklama (baneriai)

Tinklalapiuose, kuriuose yra didelis skaičius lankytojų, įmonėms siūlomi plotai savo reklaminių skelbimų rodymui. Tai erdvės, kurias sudaro tekstas, nuotrauka ar piešinys ir vaizdo įrašai, kurių tikslas atlikti iniciatyvią naujų klientų paiešką - tokių vartotojų, kurie dar nežino, kad jiems reikia jūsų produkto, arba tų, kurie apie jūsų produktą sužinos ar išbandys jį specialiai jo neieškoję.

...bet galbūt jūsų klientai net nežino, kad esate jiems reikalingi

Elektroninių laiškų rinkodara

Daugelis nepasirūpina, kad jų klientams būtų siunčiami tik nepriekaištingai atrodantys elektroninės kampanijos laiškai, todėl dažnai jie beveik iškart atsiduria šiukšlių aplanke. Visgi, teisinga elektroninių laiškų rinkodara išlieka populiari ir veiksminga. Jie kuria pridėtinę vertę asmeniniams ryšiams su jau esamais ir būsimais klientais. Naujienlaiškiu galite pranešti apie pokyčius įmonėje ir sektoriuje, patarti kaip naudoti jūsų produktus,  arba  – pasiūlyti ypatingą akciją jo prenumeratoriams. Savo elektroniniais laiškais bei efektyvių antraščių ir aiškaus turinio pagalba raginame klientų auditoriją atsikratyti paskutinių abejonių ir imtis veiksmų. Laiškus galime net suasmeninti, remiantis informacija surinkta klientų apsilankymo jūsų internetiniame tinklapyje metu.

pasikalbėkime prie puodelio kavos: