Geriausias būdas ieškoti naujų klientų - efektyvi reklama internete ir deranti rinkodaros strategija

Svarbu, kad paieškos sistemose ir socialiniuose tinkluose potencialūs klientai jus rastų greičiau nei jūsų konkurentus. Su mūsų pagalba, išnaudokite visus galimos internetinės reklamos kanalus, reikšmingai plėsdami savo galimybių ribas ir pasiekite savo tikslinę auditoriją. Interneto reklamos paslaugos susideda iš kelių dalių, kur kiekviena iš jų yra tokia pat svarbi, todėl nepaliksime nepaliesto nei vieno galimo kampanijos aspekto.

Google Ads reklama

Google Reklama pasirodanti viršutiniuose paieškos rezultatų pozicijose ieškant produkto ar paslaugos - tai mokamos nuorodos (CPC) , viena iš pagrindinių Adwords reklamos internete dalių. Padėsime jums atsirasti būtent ten, pasitelkę duomenis, kuriuos gausime išanalizavę tikslinę auditoriją ir raktinius žodžius pagal kuriuos atliekamos paieškos. Sukursime išskirtinę ir kryptingą Google reklamos kampaniją pasirinkto biudžeto rėmuose, taip pat užtikrindami, kad visi, kas ieškos jūsų pasiūlymo, ras jį paieškos rezultatų viršuje.

SEO paslaugos ir optimizavimas

SEO (Search Engine Optimization) - tai turinio ir meta aprašymų kūrimas, padėsiantis paieškos varikliams rasti jūsų svetainę. Pasirūpinsime, kad visi jūsų tekstai būtų optimizuoti ir lengvai pasirodytų vartotojams ieškant informacijos apie jūsų siūlomas paslaugas ar produktus. Tai nėra taip paprasta kaip raktažodžių surašymas vienoje vietoje, norint kuo daugiau jų pateikti ir pagerinti savo poziciją. Paieškos variklių algoritmai baudžia tokius veiksmus ir jūsų svetainė atsiras dar žemiau, arba bus visiškai nerodoma. Todėl reikia atrasti balansą tarp pateikiamos svarbios informacijos ir raktažodžių vartojimo tekste. Vis dėlto norite savo lankytojams pirmiausia pateikti reikiamą informaciją jiems patogiu formatu, taip naudos gauna visi.

Reklama socialiniuose tinkluose

Žinant kaip reklamuotis internete pilnai išnaudojant socialinius tinklus dažnai tampa labai efektyviu ir ne tokiu brangiu variantu. Kai žmonės patys dalinasi turiniu, kaina ženkliai krenta, jie rekomenduoja paslaugas ir produktą kitiems ir taip plečiasi ištikimų vartotojų ratas.

Vaizdinė reklama

Lauko reklamos paslaugos, kaip stendai, plakatai ir panašiai turi internetinį ekvivalentą. Tinklalapiuose, kuriuose yra didelis skaičius lankytojų, įmonėms siūlomi plotai savo reklaminių skelbimų rodymui. Tai erdvės, kurias sudaro tekstas, nuotrauka ar piešinys ir vaizdo įrašai, kurių tikslas atlikti iniciatyvią naujų klientų paiešką - tokių vartotojų, kurie dar nežino, kad jiems reikia jūsų produkto, arba tų, kurie apie jūsų produktą sužinos ar išbandys jį specialiai jo neieškoję.

... bet galbūt jūsų klientai net nežino, kad esate jiems reikalingi

Elektroninių laiškų rinkodara

Daugelis nepasirūpina, kad jų klientams būtų siunčiami tik nepriekaištingai atrodantys elektroninės kampanijos laiškai, todėl dažnai jie beveik iškart atsiduria šiukšlių aplanke. Visgi, teisinga elektroninių laiškų rinkodara išlieka populiari ir veiksminga. Jie kuria pridėtinę vertę asmeniniams ryšiams su jau esamais ir būsimais klientais. Naujienlaiškiu galite pranešti apie pokyčius įmonėje ir sektoriuje, patarti kaip naudoti jūsų produktus,  arba  – pasiūlyti ypatingą akciją jo prenumeratoriams. Savo elektroniniais laiškais bei efektyvių antraščių ir aiškaus turinio pagalba raginame klientų auditoriją atsikratyti paskutinių abejonių ir imtis veiksmų. Laiškus galime net suasmeninti, remiantis informacija surinkta klientų apsilankymo jūsų internetiniame tinklapyje metu.

pasikalbėkime prie puodelio kavos: