ieškote naujų klientų? Leiskite jus reklamuoti, suformavus išskirtinę rinkodaros strategiją

Svarbu, kad paieškos sistemose ir socialiniuose tinkluose potencialūs klientai jus rastų greičiau nei jūsų konkurentus. Su mūsų pagalba, išnaudokite visus galimos reklamos internete kanalus, reikšmingai plėsdami savo galimybių ribas. Esame čia tam, kad padėti jums pasiekti savo tikslinę auditoriją.  Suformuosime kryptį ir įgyvendinsime jūsų lūkesčius taikydami platų žinių ir patirties bagažą.

Turinio reklama SEO pagalba

Visi mes žinome viršutiniuose paieškos rezultatų pozicijose pasirodančias reklamas, kai ieškome būtent to vieno recepto ar artimiausio autoserviso. Tai - mokamos nuorodos, už kurių spustelėjimą, paslaugos ar prekės siūlytojas kiekvieną kartą susimoka. Kruopščiai išanalizavę tikslinę auditoriją ir raktinius žodžius pagal kuriuos atliekamos paieškos, jums sukursime veiksmingą reklaminę kampaniją pasirinkto biudžeto rėmuose, taip pat užtikrindami, kad visi, kas ieškos jūsų pasiūlymo, ras jį paieškos rezultatų viršuje.

Reklama socialiniuose tinkluose

Jūsų prekės ar paslaugos viešinimas jais turi savo privalumus - jis bus sutelktas į konkrečius profilius, leidžiančius kryptingai nustatyti reikalavimus auditorijai, pradedant amžiumi, vietovėmis ir baigiant interesais. Sužinokite, kaip tai daryti kokybiškai, kiekvieną kartą.

Vaizdinė ir grafikos reklama

Panašiai kaip dideli reklamos stendai, kurias galite išvysti pakelėse, tokia pati sistema egzistuoja ir internete. Tinklalapiuose, kuriuose yra didelis skaičius lankytojų, įmonėms siūlomi plotai savo reklaminių skelbimų rodymui. Tai erdvės, kurias sudaro tekstas, nuotrauka ar piešinys ir vaizdo įrašai, kurių tikslas atlikti iniciatyvią naujų klientų paiešką - tokių vartotojų, kurie dar nežino, kad jiems reikia jūsų produkto, arba tų, kurie apie jūsų produktą sužinos ar išbandys jį specialiai jo neieškoję.

galbūt jūsų klientai net nežino, kad jūs jiems apskritai esate reikalingi

Elektroninių laiškų rinkodara

Nežinomasis Afrikos princas ir jo draugai nepasirūpino, kad jums būtų siunčiami tik nepriekaištingai atrodantys elektroninės kampanijos laiškai, todėl dažnai jie beveik iškart atsiduria šiukšlių aplanke. Visgi, teisinga elektroninių laiškų rinkodara išlieka populiari ir veiksminga. Jie kuria pridėtinę vertę asmeniniams ryšiams su jau esamais ir būsimais klientais. Naujienlaiškiu galite pranešti apie pokyčius įmonėje ir sektoriuje, patarti kaip naudoti jūsų produktus,  arba  – pasiūlyti ypatingą akciją jo prenumeratoriams. Savo elektroniniais laiškais, mes, skirtingai nei princas, efektyvių antraščių ir aiškaus turinio pagalba raginame klientų auditoriją atsikratyti paskutinių abejonių ir imtis veiksmų. 

pasikalbėkime prie puodelio kavos: