B2B klientų generavimo paslaugos, visapusiška nauda Jums

Naujų klientų paieškos, dažnai būna ypatingai sunkus procesas dėl esamos konkurencijos rinkoje. Būtent dėl to, mes norime palengvinti jį ir pasiūlyti potencialių klientų gavimo paslaugas, kuomet jų kontaktiniai duomenys pateikiami tvarkingame sąraše. Disponuojant šia informacija, priartėjate prie galimybės iki galo įgyvendinti pardavimą.

Kaip tai veikia? Naudojantis įvairiais reklaminiais įrankiais, pritrauksime potencialius naujus klientus, kurie bus orientuoti į Jūsų paslaugas ar produktus. Lankytojai pasieks mus per įvairaus pobūdžio reklamines kampanijas, kuriose gaus daugiau informacijos apie Jūsų siūlomas paslaugas ar produktus, ir esant susidomėjimui, paliks savo kontaktinius duomenis užpildant užklausos formą. Tokiu būdu, mūsų automatizuota sistema, surinks visus kontaktus, kurie bus pateikti Jums tvarkinguose sąrašuose. Jums teliks jiems paskambinti su savo turimu pasiūlymu ir įgyvendinti pardavimą. B2B klientų generavimo paslaugos dėka, sutaupysite daug laiko, kurį turėtumėte skirti klientų paieškoms, bet pardavimų kiekis dėl to nesumažės.

Aukščiausios kokybės potencialių klientų kontaktiniai duomenys

Daugiau nei 15-ka metų Vakarų Europoje sėkmingai veikiančias B2B paslaugas, pristatome Lietuvos rinkai. Užsiimame potencialių klientų generavimu sudomindami juos Jūsų paslaugomis ar produktais. Taip pat, siekiant pateikti kuo tikslesnę informaciją, mūsų vietinis skambučių centras užtikrins, kad kiekvienas nukreiptas kontaktas ketina tapti Jūsų įmonės klientu. Tokio pobūdžio B2B paslaugos jau pasitvirtino užsienyje, kur sėkmingai veikia jau daug metų, todėl norime jas įtvirtinti ir Lietuvoje.

Dabartiniai klientai mus vadina patikimu partneriu, teikiančiu išskirtinai geros kokybės potencialių klientų kontaktinius duomenis. Savo vidiniame skambučių centre, palaikome aukštus standartus, siekiant kruopščiai patikrinti gaunamą informaciją tam, kad kiekvienas į santykių su klientais valdymo sistemą (CRM) įvestas kontaktas būtų iš tiesų potencialus klientas, su kuriuo Jūsų pardavimo komanda galėtų sudaryti sandorį. Taip Jums sutaupoma daug laiko, o įmonės pardavimų skyriuje pardavimų kiekis palaikomas aukštame lygyje.

Numatytas potencialių klientų kontaktinių duomenų gavimo procesas yra ištobulintas siekiant, kad kuo daugiau potencialių klientų pataptų pirkėjais. Mūsų tikslas - kad mūsų klientų darbas būtų optimizuotas ir nebūtų laiko švaistymo procesuose, kaip klientų paieška, kur tikrai prarandama daug laiko.

Visų vykdomų kampanijų metu renkama informacija, padeda mums tobulinti ateities kampanijas. Renkami ir analizuojami reikšmingi rodikliai leidžia pasirinkti, kuri strategija bus reikšmingiausia ir efektyviausia, atsisakant prastesnių variantų. Realiu laiku analizuojame kampanijos efektyvumą, bet kada galėdami ją sustabdyti ar pakeisti.

pasikalbėkime prie puodelio kavos: