B2B klientų generavimo paslaugos, jums atneš visapusiškos naudos

Jūs nuolatos ieškote naujų klientų. Dėl aršios konkurencijos rinkoje, tokia paieška dažnai atrodo panaši į sunkiai įveikiamą kelionę. Mes siūlome potencialius užsakovus pateiktus tvarkingame saraše. Esame pirmoji ir unikali įmonė Lietuvoje siųlanti šias “B2B” (Business to business) paslaugas. 

Internete atliksime visus veiksmus, kurių reikia, kad į jūsų įmonę pritrauktume naujų klientų orientuotų į jūsų paslaugas. Lankytojai pasieks mus per įvairaus tipo reklamines kampanijas. Jie gaus daugiau informacijos apie jūsų siūlomus produktus ir paslaugas, ir jei pirkėjus tai sudomins, jie paliks savo kontaktinius duomenis. Tokiu būdu mes kasdien reklamuosime jūsų patirtį ir profesionalumą, tiems, kas nekantrauja, pasinaudoti jūsų siūlomu produktu ar paslauga. Jums tereikės jiems paskambinti su savo turimu pasiūlymu. Jūsų vadybininkams, gavus “šiltus kontaktus”, teliks jiems paskambinti ir parduoti kliento ieškomą prekę. Taip jums sutrumpinamas visas klientų paieškos procesas ir galite parduoti dar daugiau savo produkcijos ar paslaugų sutaupydami resursų ir laiko.

 

Jūsų gaunami potencialių klientų kontaktiniai duomenys yra aukščiausios kokybės

Jau daugiau nei 15-ka metų Vakarų Europoje sėkmingai vykstančią praktiką ir teikiamas B2B paslaugas, pristatome Lietuvos rinkai. Užsiimame potencialių klientų generavimu, jūsų paslauga ar produktais sudomindami tikslinę auditoriją. Taip pat mūsų vietinis skambučių centras užtikrins, kad kiekvienas nukreiptas kontaktas ketina tapti jūsų įmonės klientu. Tokio pobūdžio B2B paslaugos jau pasitvirtino užsienyje, todėl norime šia galimybę suteikti ir Lietuvos rinkai.

Dabartiniai klientai mus vadina „patikimu partneriu“, teikiančiu „išskirtinai geros kokybės“ kontaktinius duomenis. Savo vidiniame skambučių centre palaikome aukštus standartus, siekiant kruopščiai patikrinti gaunamą informaciją - tam, kad kiekvienas į CRM (santykių su klientais valdymo) sistemą įvestas kontaktas būtų potencialus pirkėjas, su kuriuo jūsų pardavimo komanda galėtų sudaryti sandorį. Taip jums sutaupoma daug laiko, o įmonės pardavimų skyriuje palaikomas tinkamas motyvacijos lygis.

Būtent dėl tokio požiūrio, mūsų klientai atmeta labai nedaug potencialių pirkėjų kontaktų. Efektyvesnis ir lengvesnis klientų darbas yra puikus rodiklis vertinant mūsų pastangas. Mes orientuojamės į darbo kokybę, nešvaistydami jūsų laiko ir stengdamiesi įsigyti dar vieną patenkintą darbu B2B klientą.

Visų vykdomų kampanijų metu renkama informacija padeda mums tobulinti ateities kampanijas. Renkami ir analizuojami reikšmingi rodikliai leidžia pasirinkti kuri strategija bus reikšmingiausia ir efektyviausia ir atsisakyti prastesnių variantų. Realiu laiku analizuojame kampanijos efektyvumą, bet kada galėdami ją sustabdyti ar pakeisti. Taip sąveikaujant komunikacijos strategijai ir pardavimams internetu sukuriama pridėtinė vertė kai 1 + 1 = 3, kur visuma didesnė nei dviejų dalių suma.

pasikalbėkime prie puodelio kavos: